Warsztaty Lady Styling z Natalią Plewa

2023lady_b

Warsztaty Lady Styling z Natalią Plewa w Studiu Tańca Jacka Walkowiaka

Termin: 25 luty 2023 (sobota)

DLA KOGO:

- dla osób (początkujących) rozpoczynających swoją przygodę ze zmysłową Bachatą i tańczących na poziomie zaawansowany - open.

Miejsce: Świebodzińska Siedziba Studia Tańca Świebodzin Os. Łużyckie 39

Plan Warsztatów:

gr. początkująca 3 x 60 min. godz. 11.00 - 14.00

gr. zaawansowana 3 x 60 min. godz. 15.00 - 18.00

Cena:

140,00 zł/os płatne do dnia 31.01.2023r.

160,00 zł/os po 31.01.2023r.

W dniu warsztatów 170,00 zł/os

Płatność:

- w kasie Studia gotówką lub przelewem na konto bankowe

Dane do przelewu:

Studio Tańca Jacka Walkowiaka

I PKO BP S.A. nr 41 1020 5402 0000 0802 0023 7453

Tytuł wpłaty: Warsztaty Lady Styling z Natalia Plewa

UWAGA: ilość miejsc ograniczona (liczy się data wpływu przelewu lub wpłaty).

Jeśli uczestnik zrezygnuje z Warsztatów z przyczyn niezależnych od organizatora, kwota nie podlega zwrocie. Zwrot następuje tylko w przypadku ponownej sprzedaży miejsca.

ZAPISY I BLIŻSZE INFORMACJE: - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - tel: 601 98 70 18 - www.JacekWalkowiak.pl

 

NATALIA PLEWA

Za dnia doktorantka Uniwersytetu Berlińskiego, nocą zaś bachatowa bestia!

Jej zamiłowanie do tańca rozpoczęło się od rytmów salsy, aby niespełna rok później rozpalić swoją niespodziewaną rozmiarami potrzebę zmiany trybu wyrażania siebie w rytm Bachaty stricte Sensual! Nad swoimi umiejętnościami pracowała zarówno w kraju jak i za oceanem. To właśnie w USA zasmakowała pięknego tanecznego świata, podróżując po festiwalach, szkoląc się w wielu stanach w kraju. Po powrocie do Europy, na rynek wkroczyła mocnym krokiem tanecznym z byłym partnerem (Xavi & Natalia Bachata), z którym podbijała serca w kolejnych krajach na zachodzie, ucząc na wielu międzynarodowych festiwalach tanecznych we Francji, Anglii, Holandii, Izraelu, Portugalii, Szwecji, Belgii, Maroku itd. Obecnie partnerka zarówno życiowa jak i taneczna najzdolniejszego na świecie Krzysztofa (:D) od teraz aka Kriss (Kriss & Natalia Bachata).

Może i krótka, bo sięgająca niespełna 6 lat przygoda, ależ jak intensywna, zapoczątkowała piękny rozkwit Bachaty Sensual w Berlinie, gdzie pod jej bacznym okiem przekazywała ludziom wiedzę, dotykając ich serc i inspirując każdego dnia.

Jaki ma styl i jak uczy? Pomysłodawczyni warsztatów pt. "Bachata Blindfold Experience" sama mówi: "Pozwól mi zawiązać sobie oczy na warsztatach, posłuchaj mojego głosu i POCZUJ TANIEC ZMYSŁAMI"

Zapraszam naprawdę warto.

TAŃCZ Z NAMI!!!