Bachata Sensual Warsztaty z Kris & Natalia

2023bachata_b

Bachata Sensual Warsztaty z Kris & Natalia w Studiu Tańca Jacka Walkowiaka

Termin: 25 luty 2023 (sobota)

DLA KOGO:

- dla osób tańczących na poziomie podstawowym i zaawansowany (open level)

Miejsce: Świebodzińska Siedziba Studia Tańca Świebodzin Os. Łużyckie 39

Plan Warsztatów:

Godz. 18.30 – 20.30 (2 x 60 min.)

Cena:

100,00 zł/os płatne do dnia 31.01.2023r.

120,00 zł/os po 31.01.2023r.

W dniu warsztatów 140,00 zł/os

Płatność:

- w kasie Studia gotówką lub przelewem na konto bankowe

Dane do przelewu:

Studio Tańca Jacka Walkowiaka

I PKO BP S.A. nr 41 1020 5402 0000 0802 0023 7453

Tytuł wpłaty: Warsztaty Bachata Sensual z Kris & Natalia

UWAGA: ilość miejsc ograniczona (liczy się data wpływu przelewu lub wpłaty).

Jeśli uczestnik zrezygnuje z Warsztatów z przyczyn niezależnych od organizatora, kwota nie podlega zwrocie. Zwrot następuje tylko w przypadku ponownej sprzedaży miejsca.

ZAPISY I BLIŻSZE INFORMACJE:

- Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- tel: 601 98 70 18

- www.JacekWalkowiak.pl

KRISS & NATALIA

Będąc kilka lat parą w życiu, postanowili również w tańcu pójść za głosem serca i połączyć swoje siły, aby móc dzielić z Wami swoją miłość oraz pasję do tańca zmysłów - Bachaty Sensual.

Mając kilkuletnie doświadczenie instruktorskie, oboje podróżowali nauczając w wielu krajach w Europie na licznych warsztatach oraz prestiżowych festiwalach (Francja, Anglia, Holandia, Izrael, Portugalia, Norwegia itd.). Oboje cechuje silna charyzma i spora dawka humoru co sprawia, że zajęcia, które prowadzą, to nie tylko ogromna doza techniki tanecznej, ale również niezła zabawa.

Chcesz się przekonać już dzisiaj kim są i jak uczą przyjdź i tańcz z nami podczas warsztatów.

 

KRZYSZTOF JURASZEK aka KRISS

Muzyczne doświadczenie, sięgające 11-letniej gry na saksofonie, było solidnym gruntem do budowania umiejętności tanecznych, które doprowadziły go do wielu sukcesów i tytułów w kraju.

Najważniejszy rozdział swojego życia rozpoczął w 2010 w rytmach salsy, aby już w kolejnym na poważnie roztańczyć swoją karierę w muzyce obfitującej sensualnym beat’em bachatowym.

Szkoląc się u najlepszych instruktorów bachaty, miał również przyjemność prowadzić zajęcia i warsztaty na wielu festiwalach i wydarzeniach tanecznych w Polsce jak i zagranicą. Wielokrotne tytuły mistrza Polski ugruntowały mocno jego talent i pozycje. Na co dzień, wiodący instruktor Bachaty Sensual. W swojej karierze wykształcił wielu instruktorów bachaty, przyczyniając się w ten sposób bardzo do kształtowania i ukierunkowania rynku bachatowego w Polsce. Jego osiągnięcia to: 1 miejsce na Bachata Stars Poland w 2012 roku, 1 miejsce na Bachata Stars Poland w 2015 roku, 2 miejsce na Bachata Stars Poland w 2016 roku, 2015, 2016 rok - reprezentant Polski na Bachata Stars International w Salamance, 2015, 2016, 2017 – Koordynator Polskich grup tanecznych „Bachata Sensual Team Project by Korke y Judith”.

Kriss swój taneczny styl obecnie łączy ze swoją aktualną partnerką taneczną jak i życiową - Natalią Plewa (Kriss & Natalia Bachata). Para ta tworzy fantastyczną, wybuchową mieszankę. Na ich zajęciach nie można się nudzić, mają nacisk zarówno na technikę, humor jak i ekspresję siebie.

 

NATALIA PLEWA

Za dnia doktorantka Uniwersytetu Berlińskiego, nocą zaś bachatowa bestia!

Jej zamiłowanie do tańca rozpoczęło się od rytmów salsy, aby niespełna rok później rozpalić swoją niespodziewaną rozmiarami potrzebę zmiany trybu wyrażania siebie w rytm Bachaty stricte Sensual! Nad swoimi umiejętnościami pracowała zarówno w kraju jak i za oceanem. To właśnie w USA zasmakowała pięknego tanecznego świata, podróżując po festiwalach, szkoląc się w wielu stanach w kraju. Po powrocie do Europy, na rynek wkroczyła mocnym krokiem tanecznym z byłym partnerem (Xavi & Natalia Bachata), z którym podbijała serca w kolejnych krajach na zachodzie, ucząc na wielu międzynarodowych festiwalach tanecznych we Francji, Anglii, Holandii, Izraelu, Portugalii, Szwecji, Belgii, Maroku itd. Obecnie partnerka zarówno życiowa jak i taneczna najzdolniejszego na świecie Krzysztofa (:D) od teraz aka Kriss (Kriss & Natalia Bachata).

Może i krótka, bo sięgająca niespełna 6 lat przygoda, ależ jak intensywna, zapoczątkowała piękny rozkwit Bachaty Sensual w Berlinie, gdzie pod jej bacznym okiem przekazywała ludziom wiedzę, dotykając ich serc i inspirując każdego dnia.

Jaki ma styl i jak uczy? Pomysłodawczyni warsztatów pt. "Bachata Blindfold Experience" sama mówi: "Pozwól mi zawiązać sobie oczy na warsztatach, posłuchaj mojego głosu i POCZUJ TANIEC ZMYSŁAMI" Zapraszam naprawdę warto.

TAŃCZ Z NAMI!!!